Ürün Detay

Image

Tuzla Fabrika Tabelası

Tuzla Fabrika Tabelası

Fabrika tabelası denilince akla birçok tabela çeşidi gelmektedir. Fabrikaların gerek iç yönlendirmeleri gerek dış yönlendirmeleri veya fabrika cephe tabelaları başta olmak üzere fabrikalar da tabela devamlı bir ihtiyaç kalemidir.

Tekno Tabela Fabrikaların ihtiyaç duyduğu tabela, reklam, yönlendirmeler ile ilgili kendini iyi geliştirmiş uzman ekibi ile Tuzla bölgesi başta olmak üzere sanayi siteleri kurumsal firmalara hizmet vermektedir.

 

Tuzla bölgesinde bilindiği üzere 5 tane Organize Sanayi Bölgesi vardır. Bu OSB ler;

İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB)

 İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi (İDOSB)

Birlik Organize Sanayi Bölgesi  (BOSB)

İstanbul – Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi (KOSB)

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi  (İAYOSB)

 

Tuzlada ki OSB lerden binlerce fabrika hizmet vermektedir. Tekno Tabela olarak bizde bu fabrikaların Reklam, Tabela, uyarı levhaları, görsel fabrika kutu harf ve bir çok reklam tabela alanında hizmet vermektedir.

Deneyimli personellerimiz reklam tabela çalışmalarında ilk olarak uygulama yapılacak olan yere keşif yaparak müşterinin isteklerini doğru anlayıp fabrika için en uygun nasıl bir şekilde olur ilk olarak onu belirler. Sonrasında bilgisayar üzerinde görsel çalışmaları yaparak uygulanın yapılacağı yere tabela çalışmasını sanal ortamda bitmiş hali gibi sunum yapılır.

Müşterinin tasarımı çalışmayı onayladıktan sonra her türlü  İSG eğitimleri tam, mesleki yeterlilik belgelerine sahip yüksekte çalışma eğitimi almış uzman personelimiz ile imalar ve montaj sürecini tamamlanır.

Tabela sektöründe bölgenin öncü firmalarından olan Tekno Tabela firmamız öncelikli olarak fabrikalara hizmet vermektedir. Tuzla ve Gebze başta olmak üzere Dilovası Çayırova bölgelerindeki Fabrikaların birçoğu ile çalışmış birçoğu ile de çalışmaya devam etmektedir.

Fabrika tabelası, Fabrika cephe tabelaları, fabrikaların üretim hattındaki İSG uyarı levhası yönlendirme tabelaları gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Tuzla Tabela 

 

 

 

 

  • Oluşturan : Admin
Paylaş :

Diğer Ürünler: