Ürün Detay

Image

UV BASKI

UV BASKI NEDİR ?

UV BASKI NASIL YAPILIR ? 

UV BASKI NERELERDE KULLANILIR ? 

NEDEN UV BASKI ?

Tüm bu soruların yanıtlarını aşağıda yazmış olduğum kısa makalede sizler için özetleyeceğim.

UV baskı püskürtmeli bir baskı tekniği olmakla birlikte, özel mürekkebi sayesinde sadece ultraviyole ışık altında kuruyabilen bir baskı tekniğidir.

Tekrar özetleyecek olursak UV baskı mürekkebin baskı yapılacağı zemine teması ile birlikte ultraviyole ışık ile anında donması ile oluşan bir baskı yöntemidir.

UV baskı özel dijital baskı makinalar da yapılabilmektedir. 

UV baskı düz zemini olan sert cisimlerin üzerine istenilen renkte baskı alabilmeyi mümkün kılmaktadır.

En çok kullanım alanı promosyon ürünleri üzerine baskı için olsa da cam dan taşa , taştan kumaşa ve hatta telefon kılıfları üzerine bile çok hızlı ve kaliteli baskı yapmanın en güzel ve düşük maliyetli yoludur.

UV baskı ile Cam, Deri ,Kumaş, Ahşap, Akrilik, Pleksi, Metal, Taş, Pvc gibi birçok ürün üzerine çok kaliteli bir şekilde baskı yapılabilmektedir.

UV baskının tercih etme nedenlerinden birisi de fotograf kalitesinde baskı almasıdır. Renkler çok canlı ve gerçekci bir şekilde olmaktadır.

ayrıca UV baskı insan sağlığını tehdit edecek hiç bir unsuru bünyesinde taşımadığı için çocukların oyuncaklarında evinizdeki tablolarda da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tekno Tabela olarak Gebze de hizmet veren firmamız UV baskı tekniğinin bölgedeki öncüsü olmakla birlikte birçok güzel projeye imza atmıştır.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.


  • Oluşturan : Admin
Paylaş :

Diğer Ürünler: