Ürün Detay

Image

Gemba Evi / Kalite Sistem Panoları

Fabrikaların en büyük sorunlarından biri üretim için gereken zamanı çok fazla verimli kullanamamaktır.

Üretimin verimliliğini arttıran ve ekipman uygunluğunu etkileyen birçok faktör vardır. Sahada çalışan yöneticiler bu sorunları görür veya zamanla bunlara aşina olduğundan çözüm noktasında aksaklıklar oluşur.

Gemba Evi, Gemba Kaizen faaliyetleri bu sorunların giderilmesi adına geliştirilmiş özel çözümler sunar.

Tekno Tabela olarak Fabrikaların üretim hatlarında bu tarz sorunları çözmek için firmalara göre özel üretim yaptığımız metal veya ahşap GEMBA  EVİ üretimi yapmaktayız.Gemba Panoları üretim hatları başına koyulan, Operatörlerin çok rahatlıkla kullanabildiği döner sistemli bir panodur.

Üzeninde Pleksi talep kutuları , şeffaf A4, A5 tutucu, şeffaf ceplik , yazılıp silinebilen magnet ler gibi 5S isg ürünleri bulunmaktadır.

Üzerinde bulunan kağıt tutucular şeffaf ceplik lerin birçoğu magnetli olduğu için istenilen şekilde kullanıyor olması Gemba Panolarımızın tercih sebeplerindendir.

Dolap şeklinde olmasının birçok avantajı olması ile birlikte öne çıkan en güzel özelliği iki kapağının birlikte açılması ile tam bir eğitim veya toplantı panosuna dönüşmesidir.

Önüne sabah toplantıları yapmak için size çok ergonomik bir çözüm sunar. Sonrasında dolap içinde üretim hattında kullanılan ürünler veya 5S ürünleri koyabilirsiniz.

Tekno Tabela olarak Gebze de faaliyet  gösteren firmamız çözüm ortaklarımıza işlerini kolaylaştırmak için farklı çözümler sunmaktadır.

Daha fazla bilgi veya keşif  için bizimli iletişime geçin.

  • Oluşturan : Admin
Paylaş :

Diğer Ürünler: