Tekno Tabela Gebze Reklam Tasarım Proje Uygulama

Tekno Tabela Gebze Reklam Tasarım Proje Uygulama

30 yılı aşkın tecrübe ile Tekno Tabela

Gebze de 1987 yılında Sayın Reklam olarak Ahmet SAYIN tarafından kurulan firmamız Açık hava reklam sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Mesleğe fırçadan başlayan firmamız zaman içerisinde teknolojik çözümlerle kendini geliştirip Reklam Tabela sektörünün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Gebze’de kurulmuş olan Tekno Tabela genç ve tecrübeli ekimizle Reklam Tasarım Uygulama çalışmaları beklentinize yanıt vermektedir.

Zaman içerisinde kazandığımız tecrübe ile birlikte Türkiye çapında hizmet sunuyoruz. Her dönem yeniliklere yanıt verirken sektörün gereksinimlerini dikkate alarak proje hazırlıklarımızı yapmaktayız.

Çalışmış olduğumuz müşteriler ile memnuniyet ve devamlılık en büyük esasımızdır.

Gücümüzü Referanslarımız ve müşterilerimizin güzel geri dönüşlerinden almaktayız.


Misyon

 Tekno Tabela yurt dışı bağlantılarına da açık olarak faaliyetlerini sürdüren geniş yelpazede çalışan bir firmadır. İstanbul, Kocaeli, illeri başta olmak üzere tüm Türkiye’den  gelen talepleri mükemmel bir şekilde yanıtlamaktadır.

Gebze Tekno  Tabela firmamızın fabrika alanlarına özel çok titiz çalışmaları bulunmaktadır. Fabrikanızın cephesini bütünsel olarak değerlendirebilir, ışıklandırma ve kutu harf tabela malzemelerini kullanarak markanızı büyütebilirsiniz. Üretim alanlarına verilen değeri artıran firmamız size tüm alt yapı reklam olanaklarını sunacaktır.

Tabela malzemelerinden beklentiniz nedir, bu soruyu sizlerden öğrenerek tüm çalışmalarımızı bu kapsamda inşa etmekteyiz. Teknik açıdan sorularınızın tamamını bize iletebilir, plan ve uygulama aşamasında süreci yakından takip edebilirsiniz. Çevre koşullarına zarar vermeden bilinçli üretim süreçlerini hazırlıyoruz.

Müşterilerimizin uzun vadede mutlu kalması adına en iyi ürün ve hizmeti vermekteyiz. Sürekli yenilenen bir sektörün ihtiyaçlara yansımasını da bilerek ilerlemekteyiz. Markamız sosyal sorumluluk bilinci konularında önceliklerinin de bilincinde olarak hizmet sunuyor.  Tekno Tabela teknolojik gelişmelerin takibiyle oluşturulan tabela sistemleri sunuyor


Vizyon

Ürünlerimizin kalitesi ve sürekliliği, yaratıcılık ve yenilikçilik, iş sağlığı ve güvenliği, çevre duyarlılığı, sürdürülebilir sosyal sorumluluk bilinci, ilişkilerimizde dürüstlük daima önceliğimizdir.

Tasarımdaki maksimum verime odaklandığınızda kabartma kutu harf tabela modellerini denemelisiniz. Amaca ve özel taleplere uygun yönlendirmeleri sunuyoruz. Binalardaki yönlendirme ve uyarı gereksinimleri doğrultusunda çözümler sağlanır.

Gebze tabela firması tüm hizmet seçeneklerinde her zaman en iyi sonucu almaya odaklanmaktadır. Şeffaf bir politikaya bağlı olarak odaklandığımız her projede maksimum avantaj elde edilmektedir. Teknik alt yapımızın sağladığı yüksek kalitedeki ürünler her bölümden alınacak verimi artırmaktadır. İnşaat halindeki projelerde bile tanıtım yapmaya devam ederek marka değerinizi en iyi şekilde temellendirebilirsiniz.

Doğru bir yönlendirme ile markanız kısa sürede daha çok akılda kalacaktır. Biz bunu sağlamanın en güzel yollarını aktarıyoruz.

Yapmış olduğumuz işlerden bazıları bu şekilde sıralayabiliriz.

 

·        Kutu harf Tabela

·         Krom Paslanmaz Kutu Harf

·         Alüminyum Kutu Harf

·        Folyo Uygulama

·        Fabrika Tabelası

·        İnşaat ve Şantiye Tabelası

·        Neon Tabela

·        Uyarı ve İkaz Tabelası

·         Bayi Tabelaları

·         Etiket

·        Led Box

·         UV baskı makinası

·         CNC router

·         Lazer kesim

·        Araç Giydirme

·        Dijital baskı    gibi ürünleri talep etmeniz halinde hızlı geri dönüşler sağlamaktayız.

 

tekno tabela reklam gebze tabela
Hizmet Verilen Müşteriler
Biten Projeler
Devam Eden
Mutlu Müşteriler

Hemen Fiyat Teklifi Alın KAMPANYAYI Kaçırmayın !

Hafta içi hergün saat 08:00 - 18:00 arası ulaşabilirsiniz.